Bursa Pencere Tamir Servisi › Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Pencere dünyasına emin adımlarla girerek, bundan sonra hayatımızın her alanında var olduğunu kanıtlayan pvc pencereler hem rahatlık, hem de ekonomik bakımdan diğer pencere çeşitlerine göre ideal ürün sınıfına giren modellerdendir. Pvc pencerenin başlıca özelliği her ne kadar sağlamlığı olsa da zaman içinde oluşabilecek bazı teknik sorunlar, sizin yolunuzu bir pencere servisine yönlendirebilir. Bursa pencere tamiri alanında uzun yıllardır çeşitli markaların bayiliğini ve servis hizmetini sağlayan firmamız, pencere konusunda tam ve eksiksiz bir faaliyet sunmaktadır.

İlk günkü performansını göstermeyen pvc pencere muhtemelen zaman içerisinde maruz kaldığı etkilere veya yanlış kullanıma bağlı olarak yıpranmış olabilir. Bu pvc pencerenin sağlam olmadığı anlamını asla taşımaz. Aksine bu pencere sistemleri diğer rakip modellere göre daha uzun süre kullanılabilir özelliğe sahip ürünlerdendir. Fakat pvc pencere üretiminde kullanılan plastik malzeme esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı, açılıp kapanırken çok sert müdahale sonrası doğru bir şekilde çalışmayacaktır. Bu tarz problemler elbette çok sık yaşanmaz, ancak her problem oluştuğunda yeni bir pencere alınamayacağı için, bu gibi durumlarda en ideal yol bir pencere servisi hizmeti veren kişi veya kuruluşla iletişime geçmektir.

Aslına bakarsanız pencerelerin ömrünü uzatmak tamamen kullanıcıların elinde olan bir durumdur. Pek çok eşya, aygıt, cihazda olduğu gibi pencerelerde de dönem, dönem bakım işlemleri yapılmalıdır. Yıllık bakımı yapılan her pencere ürünü emin olun daha uzun yıllar size tam verim vererek performans gösterecektir. Ekonomik yönden de bakıldığında bakım planı oluşturmak ve bu plana ayrılan bütçe ile yeni bir pencerenin maliyetini karşılaştırdığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi daha net anlayabilirsiniz. Bursa pencere Servisi kapsamında pvc pencerelerin tamamına yedek parça temini, genel bakım gibi işlemlerin hepsini uygulamaktayız.

Yaşam alanlarınızda oluşan ısı kayıplarının, olağan dışı tozlanmanın, pencere kenarlarına akan yağmur suyu sızıntıların nedeni pencereleriniz olabilir. Bu durumu anlamak için konunun uzmanlarından destek almanız her zaman ürün ve sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Bu konuda hiçbir zaman yetkisiz kişilerden, daha az maliyet oluyor düşüncesiyle destek almaya kalkmayınız. Aksi durumlarda oluşabilecek daha büyük problemler ürünlerinizin kullanılamaz hale gelmelerine ve bunun neticesinde ekstra maliyetle karşı, karşıya kalmanıza sebep olacaktır. Şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayınız, en yüksek kalitede pencerelerin ve diğer pvc ürünlerinin bile eninde sonunda onarım veya değişim gibi işlemleri gerekebilecektir.